آیا داخلی هستند یا خارجی؟

در بحث سئو تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می باشد. به عنوان مثال محتوای خوب تولید میکنیم، به کارهای فنی سایت میرسیم و کمتر به سمت تکنیک ها و گول زدن موتورهای جستجو میریم. در یک سطح کمی فنی تر، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است که هر کسی می تواند به صورت رایگان از نرم افزار وردپرس استفاده کند. در نتیجه اگر به CMS مانند وردپرس عادت دارید، که دارای هزاران تم و افزونه موجود برای گسترش عملکرد سایت است، ممکن است جوملا ناامیدتان کند. از آن جایی که گوگل اهمیت بالایی را برای کاربران قائل است، کندی سرعت را به عنوان یک امتیاز منفی برای سایت در نظر می گیرد.

3- مشاوره انتخاب کلمات کلیدی : این نوع مشاوره سئو سایت برای افراد و سازمان هایی مناسب است که می خواهند بهترین نتیجه ممکن را از فرایند بهینه سازی سایت در مدت زمان نسبتا طولانی دریافت کنند.منظور از مدت زمان نسبتا طولانی این است که در این روش به شما در انتخاب بهترین نوع کلمات کلیدی متناسب با کسب و کارتان کمک خواهیم نمود، این کلمات از لحاظ میزان ترافیک و هدف کاربر (User Intent) آنالیز بررسی می شوند.و در انتها به شما لیستی از بهترین کلمات و همین طور استراتژی بهینه سازی محتوا برای رسیدن به این هدف داده می شود.ولی بسته به اینکه این روش کاملا از متد و تکنیک سئو کلاه سفید پیروی می کند پس مدت زمان بیشتری برای رسیدن به نتیجه لازم است، ولی ماندگاری و ثبات بالاتری دارد.

برای اجرای تکنیکهای سئو تکنیکال کافی است به چند فاکتور مهم توجه داشته باشید که تمامی این فاکتورها در بسته آموزش سئو آمانج به شما آموزش داده خواهد شد. در دوره سئو آکادمی آمانج، یکی از سرفصلهای مهم آموزش سئو، تحقیق کلمات کلیدی و تدوین استراتژی چینش کلمات کلیدی میباشد. وب 24 به عنوان یکی از شرکت های معتبر و قدیمی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت که بیش از 10 سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارد، با ارائه راهکارهای سئو حرفه ای و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بر اساس ایجاد استراتژی محتوایی و هدفگذاری مناسب، به دنبال ایجاد افزایش بازدید هدفمند از گوگل برای سایت شماست.

اما این تکیه گاه پایه در بهینه سازی سایت چیست و چه نام دارد ؟ شما با تحقیق کلمات کلیدی می توانید بدانید که مخاطبان هدف به دنبال چه هستند؟ آن ها این اطلاعات را در چه قالبی می خواهند؟ مزیت دیگر استفاده از شبکه های اجتماعی در افزایش سئو سایت این است که اگر کاربری با رنک بالا ، مطلب شما را به اشتراک بگذارد ،رنک سایت شما نیز بالا خواهد رفت . افزایش ترافیک سایت در هر دو حالت هدف نهایی مدیران سایت هاست در روش اول فقط با صرف هزینه این عمل ممکن است و بلافاصله بعد از تمام شدن بودجه سایت شما دیگر در گوگل دیده نمیشوید ولی در سئو، سایت شما بدون هیچ هزینهای فقط با صرف زمان بیشتر میتوانید ترافیک ارزشمندتری را برای سایت خود ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید