استخر بادی – خرید آنلاین و بهترین قیمت استخر بادی

استخرهای بادی در سایزهای مختلف از جمله خردسال، کودک، بزرگسال و خانوادگی ساخته میشوند که برای تمامی سنین مناسب است. استخر بادی یک وسیله سرگرمی، برای بازی و تفریح کودکان و بزرگسالان است که بیشتر در فصل های گرم سال ستفاده می شود. استخر بادی یک وسیله سرگرمی، برای بازی و تفریح کودکان و بزرگسالان است که بیشتر در فصل تابستان و هوای گرم استفاده میشود.

از مزایای این استخرها میتوان به قیمت مناسب و ارزان، نسبت به انواع استخر فایبر گلاس پرتابل و بتنی سیمانی، رنگ بندی مناسب برای کودکان با سلیقه های متفاوت و حتی، استفاده به عنوان استخر آب درمانی افراد بیمار اشاره کرد. استخر بادی گرد چند رنگ از سری محصولات با دوام و با کیفیت عالی این شرکت بوده که از مقاومت بی نظیری بهره می برد و می تواند یک سرگرمی و تفریح بازی ایمن و بسیار مهیج را برای کودکان عزیزتان ایجاد کند و همچنین شما می توانید این محصول زیبا و با دوام را به کودک خود هدیه نمایید.

استخر، چند لایه طراحی شده تا در برابر دمای آب سرد و گرم و نور آفتاب و مقاوم باشد و اگر به هر دلیل سوراخ شود، قابل تعمیر است. در بعضی از استخرهای بادی به صورت چند طبقه استفاده میشود تا هر طبقه به صورت جداگانه باد شود ورا ه اندازی شوند. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که هر استخر با هر جنسی با وسایل تیز ، پاره و سوراخ میشود. خرید هر کدام از این مدلها به سلیقه کودک و میزان فضای خانه بستگی خواهد داشت.

استخر بادی اینتکس و بست وی مدل کودک بچگانه و سایز بزرگسال در کشور چین توسط دو کارخانه مذکور در عمق های زیاد و ارتفاع های کم تولید می شود که در بازار ایران توسط نمایندگی اینتکس در همین وب سایت اینترنتی با قیمت های ارزان مصوب عرضه می گردد که برای همه شهرهای کشور امکان خرید آنلاین وجود دارد. هنگام خرید توجه کنید که کودکتان به چه شکلی علاقه دارد و سپس اقدام به خرید این وسیله نمایید. پس به نکات زیر توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید