استخر بادی کودک اینتکس ارزان قیمت با تخفیف بهاره

استخر بادی با عمق زیاد در واقع در انواع کاربری نوزادان، کودکان و بزرگسالان طراحی شده و تنوع زیادی از نظر رنگبندی، سایز بندی، ارگونومی ساخت، ظرفیت و اشکال ساخته شده دارد. این ویژگی اکثرا در استخرهای بادی نوزادان، کودک و نوجوان است که دارای ابعادی کوچکتر میباشند و برای محافظت و راحتی کودکان و فرزندان شما به هنگام بازی تعبیه شدهاست. این کفی بسیار نرم و راحت است و هر شخصی می تواند به راحتی بر روی این کفی نشسته و کودک به خوبی بدون خستگی می تواند بر روی این کفی به بازی بپردازد. به دلیل دارا بودن وزن کم به راحتی می توانید آن را در هر محیطی با خود ببرید و با داشتن کیفیت بالا، در فضاهایی که امکان بازی کودک وجود داشت استخر را راه اندازی کنید.

استخر بادی اینتکس را می توانید در محیط هایی همانند ساحل و یا در کنار استخر های معمولی بزرگسالان که برای کودکان از خطرات زیادی برخوردار است راه اندازی کنید تا کودک در ایمنی کامل به بازی مشغول شود. با وجود طراحی های جذاب و فانتزی بدنه انواع مختلف استخر بادی اینتکس، ریختن توپ های رنگی در استخر زیبایی آن را دوچندان کرده و کودک را به بازی کردن تشویق می کند. در واقع استخرهای مستطیلی بزرگی که در بازار وجود دارد را شما می توانید به عنوان یک وان بادی نیز در داخل منزل از آن استفاده کنید که خصوصیت خوب این دسته از محصولات نیز به شمار می رود.

با توجه به اینکه بسیاری از مردم در شهر های ساحلی نیستند و با توجه به بیماری کرونا دسترسی به استخر های عمومی ندارند، می توانند با توجه به وجود انواع استخر های شخصی به فکر راهی باشند تا بتوانند در روز های گرم تابستانی به تفریحات آبی بپردازند. با اینکه ما گفتیم استخر بادی تولید شده از جنس PVC بسیار مقاوم و باکیفیت است اما به هر حال هر یک از این محصولات تا حد مشخصی قادر به تحمل فشار و وزن ناشی از افراد موجود در فضای درونی خود می باشند. استخر بادی اینتکس : محصولاتی بادی هستند که از جنس لاستیکی پی وی سی (pvc) ساخته شده انواع و اشکال بسیار متنوعی دارند .

از دیگر کاربردهای استخر بادی می توان به استفاده به عنوان استخر توپ اشاره کرد. استخرهای بادی از جنس وینیل یا vinyl تولید شدهاند که یک فرایند تولید اتوماتیک با تکنولوژی بالا است و نسبت به دیگر مواد اولیه از انرژی مصرفی تا 3 برابر کمتر استفاده شدهاست و همچنین طبق مطالعات، تولیدات وینیل نسبت به دیگر مواد اولیه، تنها یک درصد از آلودگی کل ناشی از سوخت گاز و نفت را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید