ترفندهایی برای پاک کردن چربی کابینت و آشپزخانه

تنها کافیست مقداری جوش شیرین را با مایع ظرفشویی ترکیب کنید و بعد اقدام به شستن ظرف ها کنید. کافیست دو قاشق سوپخوری جوش شیرین را با یک قاشق چایخوری شامپو مخلوط کنید و با آن سر خود را بشویید. آفتهای شدید را میتوان با پماد برای زخم دهان با خاصیت بی حس کنندگی، دارو و یا لیزرهای مخصوص درمان کرد به عنوان مثال، استفاده از براکتهای فلزی یا دندانهای مصنوعی میتواند بافت دهان را تحریک کند و منجر به زخم شود.

از سنگ نمک می توان برای تحریک متابولیسم در بدن استفاده شود. جوش شیرین می تواند پوست ملتهب را تسکین و تحریک و خارش را کاهش دهد. شما می توانید سنگ نمک را به عنوان مکمل برای افزایش سطح پایین مواد معدنی در بدن خود انتخاب کنید. این نوع مواد معدنی برای عملکرد های خاص اندام در بدن ضروری هستند.

همچنین، این سنگ در داروخانه ها و مراکز دارویی در قالب پودر، مکمل قرص یا شاید مانند عصاره مایع در نوشیدنی های درمانی قابل دستیابی می باشد. از جوش شیرین برای شست و شو لیپید خام که دارای ناخالصی های اسیدی است استفاده می شود تا نمونه خالص حاصل شود. • هود و اطراف آن را به طور مرتب، حداقل هر دو هفته یکبار تمیز کنید تا از جمع شدن چربی و گرد و خاک جلوگیری شود.

توجه کنید که این کار نباید بیشتر از دو دفعه در هفته صورت بگیرد. استفاده از پارچه نمدار به خاطر آن است که سطوح فلزی از وجود سرکه به طور کامل پاک شود. • توجه داشته باشید سطوحی را که با سرکه تمیز میکنید، ابتدا با یک پارچه نمدار تمیز کنید، بعد با استفاده از یک پارچه خشک سطوح فلزی را پاک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید