جوش شیرین پوست را چطور جوان و زیبا میکند؟

جالب است بدانید که عرق بدن انسانها بویی ندارد و بر اثر تجزیه شدن باکتری های موجود در عرق و تبدیل شدن آنها به فرآورده های اسیدی، است که بوی بد حاصل می شود. • از بی کربنات سدیم در محصولات مراقبت از پوست و آرایشی مانند لوسیون ها و نمک های حمام جهت کنترل اسیدیته محصولات و جلوگیری از فاسد شدن آنها استفاده می کنند. اگر به آب، جوششیرین اضافه و گرما دهیم آیا جوششیرین هم بخار میشود یا مانند نمک تهنشین میشود؟ اگر به دنبال یک شیشه پاک کن با مواد طبیعی هستید، توصیه میکنیم از سرکه استفاده کنید.

ابتدا پوست گردن خود را بشویید و آن را از هرگونه چربی و آلودگی پاک کنید. می جوش شیرین مخلوط شده با آب را روی آکنه بمالید تا پوست مرده از بین برود و منافذ مسدود شده آن را باز کند. هنگامی که بافت صافی به دست آوردید، آن را با دستهای تمیز روی جوش بمالید. به این صورت که 2 قاشق جوش شیرین و آب گرم را به صورت خمیر در آورده و این مخلوط را بر جوش و برجستگی های صورت خود بمالید.

حسابی هم بزنید تا جوش شیرین کاملا در آب حل شود. سطل زباله ها همیشه بویی نامطبوع دارند و آزار دهنده اند و گاهی اوقات بوی آنها در کل خانه هم می پیچد. جوش شیرین میتواند با مولکولهای بوی زباله واکنش نشان دهد و آنها را خنثی کند. جوش شیرین، که یک آنتی اسید طبیعی است، اسید را در سیستم گوارش خنثی می کند و همچنین PH پوست و بدن را نیز متعادل می کند. جوش شیرین می تواند اسید معده را خنثی کند و همچنین سوزش قلب را کاهش می دهد. همچنین خاصیت ضد التهاب بودن این ماده شیمیایی نیز به تسکین درد های ناشی از تورم و …

در ضمن برای درمان خارش و سوزش بر اثر آفتاب سوختگی نیز مفید است. در ضمن این اسید باعث کاهش میزان pH درون سلولهای شما هم می شود و در نهایت شما در عضلات خود احساس ضعف می کنید. در ضمن با میزان قلیایی نسبتا پایینی که این ماده دارد، می تواند بدون آسیب رساندن به پوست شما، کثیفی ها را از بین ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید