جوش شیرین چیست و خرید و فروش آن به چه صورت است؟

از آنجا که تأثیر خشک کنندگی روی پوست ندارد، می توانید از آن به عنوان مرطوب کننده پا، اسکراب پا یا شاید یک اسکراب دست استفاده کنید. شما می توانید یک قاشق غذاخوری سنگ نمک را به پاک کننده صورت اضافه کنید و یا صورت خود را با آن شستشو دهید تا پوستی درخشان به دست آید.

جوش شیرین صنعتی یا شیمیایی باید فقط در شستشو، تمیز کردن استفاده شود، و درغذا یا پخت هرگز نباید از آن استفاده شود. علاوه بر این باعث تقویت بافت پوست و طراوت پوست شما می شود، بنابراین موجب رجوان تر و محکم تر شدن پوست می شود. مصرف یک گل سنگ نمک به همراه نصف اینچ زنجبیل تازه و آب لیمو گرفته شده درست قبل از غذا اشتها و گوارش را تقویت می کند.

تهویه و همچنین کمپرس گرم به همراه آب و سنگ نمک برای کاهش دردهای موضعی و درد فوق العاده است. برای برطرف کردن خارش پا 4 قاشق غذاخوری جوششيرين را با يك ليتر آب گرم مخلوط كنيد و سپس پاها را حدود 10 دقيقه در آن بگذاريد . اگر دو قاشق چای خوری جوش شیرین را به یک قاشق مربا خوری شامپو ترکیب کنید و موهای سر خود را با آن بشویید, موها روشن و درخشان می شوند و چربی آنها کم می شود. یک مقدار سنگ نمک به همراه ۱ قاشق چایخوری پودر خشک شده آملا (انگور فرنگی هند) می تواند باعث کاهش بیماری صبحگاهی، حالت تهوع و اسیدیته در دوران بارداری شود.

سنگ نمک واقعا نمکی دانه دار و غلیظ است. دانه های نمکی می توانند منافذ پوست را بسیار بهتر از هر نوع صابون یا حتی تمیز کننده پاک کنند که منجر به تنفس راحت پوست می شوند . با استفاده ازخمیرترش و یا مخمر می توان این عوارض را از بین برد و نه تنها هيچ گونه افت كيفيتي در نان پديدار نخواهد گشت بلكه نان حاصل كيفيت مطلوب تري از لحاظ ارگانولپتيك ( وضعیت ظاهری)، تغذیه ای و ماندگاري پیدا خواهد کرد. رايج ترين افزودني غیر مجاز شيميايي در توليد نان ، بي كربنات سديم يا جوش شيرين مي باشد.

دیدگاهتان را بنویسید