جوش شیرین: ۵۷ کاربرد شگفتانگیز جوش شیرین در نظافت خانه

برخی از مطالعات نشان می دهد که جوش شیرین می تواند کمک کند تا فرد ورزشکار مدت زمان طولانی تری بدون خسته شدن ورزش کند. جوش شیرین میتواند با خنثی کردن اسید معده به درمان این بیماری کمک بسیاری کند. جوش شیرین به دلیل خواص ضد التهابی که دارد به درمان آکنه و جوش صورت و همچنین و تورم و قرمزی ناشی از جوش کمک می کند. جوش شیرین که به عنوان بی کربنات سدیم نیز در علم شیمی از آن نام برده می شود. جوش شیرین ، که از نظر شیمیایی به عنوان بی کربنات سدیم شناخته می شود، یک ماده غذایی است که توسط یک مایع و یک اسید فعال می شود و به تخمیر یا افزایش آن کمک می کند، برخی خواص جوش شیرین نیز آورده شد.

به کمک یک عدد کِش، پارچهها را جمع کنید (تا باز نشوند) و هر کدام از آنها را داخل یک لنگه کفش بگذارید. اما با خارج کردن غذاها، بوی بد آنها از یخچال نمیرود. مقداری جوش شیرین را در ظرف دربسته ای داخل یخچال یا فریزر قرار داده تا بوی نامطبوع آن را بگیرد، هر دوماه یکبار آن را تجدید نمایید. تشت آب داغ با مخلوط جوش شیرین علاوه بر ریلکس و استراحت پا، بوی بد آن را می گیرد، البته پاشیدن مقداری از جوش شیرین در داخل کفش نیز در رفع بوی بد پا موثر است. دندان های خود را با ترکیبی از جوش شیرین و خمیر دندان مسواک بزنید .

خمیر دندان معمولی را روی مسواک فشار دهید سپس مقدار کمی جوش شیرین روی آن بریزید و دندان هایتان را مثل همیشه به صورت عادی مسواک بزنید . همان طور که اشاره شد اگر دندان حساس یا خرابی دارید از خمیر دندانی که حاوی جوش شیرین است و سفید کننده است به هیچ وجه استفاده نکنید. جوش شیرین پودری است که می توان در بیشتر خانه ها پیدا کرد و به راحتی آن را از فروشگاه ها و عطاری ها تهیه کرد. لک روی لباس نوزاد، لکه نفت و لکه چربی را با ریختن مستقیم جوش شیرین بر روی سطح لباس یا سطوح دیگر تا حدودی پاک کرد.

جدای از کاربردهای جوش شیرین در صنعت شیرینی پزی، می توان از آن برای تمیز کردن تمام بخش های خانه استفاده کرد. مرحله ششم: صبر کنید: هنگامی که تمام جوشها پوشانده شدند، ماسک را به مدت ۱۵ دقیقه یا تا زمانی که خمیر خشک شود، بگذارید. علت به وجود آمدن این زخم ها می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. آفت دهان به مرور زمان بهبود پیدا می کند، اما کسانی که دچار این عارضه دهانی شده اند می دانند که این زخم ها بسیار دردناک هستند.

دیدگاهتان را بنویسید