جوش شیرین 50 گرمی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک ، آکنه یکی از شایع ترین بیماری های پوستی است و حدود 80 % از افرادی که بین 11 تا 30 سال سن دارند و در برخی مواقع با آکنه سر و کار داشته اند، این برایشان یک مشکل رایج است.دو جز مهم و مفید که در اغلب خانه ها پیدا می شود، جوش شیرین و سرکه سفید است.جوش شیرین تنها برای پخت وپز و تمیز کردن به کار نمیرود، بلکه در مورد مسائل زیبایی هم عالی عمل میکند. جوش شیرین مفید است و اگرچه از کارایی کمتری نسبت به پاککنندههای تجاری برخوردار است اما بسیاری از سطوح حمام را سفید و ضدعفونی میکند.

یکی از روش های تسکین خارش های پوستی، حمام جوش شیرین است. پوست سرتان را به آرامی با نوک انگشت ماساژ دهید تا جوش شیرین آن را لایه برداری کند. بگذارید چند دقیقه بماند و سپس پوست را ابتدا با آب گرم و بعد با آب سرد بشویید. سپس آن را در گوشهای از پارچه مرطوب بریزید و روی پوست قرار دهید. یکی از بیشترین مصرف سدیم بی کربنات در صنعت، برای تولید پارچه های پشمی و ابریشمی به کار گرفته می شود.

بیشترین کاربرد سدیم بی کربنات در فراوری انواع بیکینگ پودرها است. طریقه مصرف سدیم بی کربنات معمولا به صورت تزریقی است. وان جوش شیرین ممکن است علائم را تسکین داده و به فرد کمک کند تا سریعتر بهبود یابد. همچنین می تواند به شستن بهتر لباس ها کمک کند و بوی بد لباس ها را بگیرد. مقداری جوش شیرین را در ظرف دربسته ای داخل یخچال یا فریزر قرار داده تا بوی نامطبوع آن را بگیرد، هر دوماه یکبار آن را تجدید نمایید.

رطوبت گیر: جوش شيرين را درون يك كيسه كوچك مانند كيسه چاي كيسه اي قرار داده و آن را درون كمد، دراور و گنجه لباس قرار دهيد تا به عنوان رطوبت گير از لباسهاي شما محافظت كند. همچنین از این ماده در کیک ها و نان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید