جوش شیرین_خرید و کاربرد های جوش شیرین در خانه_عطاری زعفرانچی تبریز

سپس آن را با آب بشویید و با یک پاک کننده ملایم تمیز کنید. بوزدایی مایکروویو: برای از بین بردن بوی بد در مایکروویو کافی است با یک اسفنج و مقدار کمی آب و جوش شیرین داخل و بیرون آن را خوب بشویید. در یک تشت، ۸ پیمانه آب گرم، یک چهارم پیمانه جوش شیرین و کمی آبلیمو بریزید و پاهایتان را بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه دراین تشت قرار دهید تا از شر بوی بد پاهایتان راحت شوید. خمیر زردچوبه را بر ناحیه مورد نظر قرار دهید. شرایط مرطوب و گرم پوشک ، آن را به مکانی مناسب برای تکثیر میکروب ها تبدیل کرده است.

آن را روی پوستتان بزنید. یک قاشق غذاخوری شکر سفید یا قهوهای را با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون (که با روش پِرس سرد تولید شده است) ترکیب کنید. جک پرنتر، بنیان گذار مراقبتهای بلیس، میگوید: «جوش شیرین میتواند باعث اکسید شدن آلومینیوم شود.» تماس گسترده جوش شیرین با آلمینیوم باعث اکسیداسیون خواهد شد که آلمینیوم به سطح قهوهای تبدیل خواهد شد. روغن نارگیل خشکی پوست را درمان میکند و مانع تیرهتر شدن آن میشود. یک تا 2 قاشق غذاخوری ژل آلوورای تازه را استخراج کنید. آلوورا حاوی آلوئین است، ترکیبی که رنگدانه پوست را کاهش میدهد و به شما کمک میکند تا از تیرگی آرنج و زانو خلاص شوید.

همه ما بی کربنات یا همان بیکینگ سودا را با نام جوش شیرین میشناسیم. Na) و آنیون بی کربنات (-HCO3) تشکیل شده است. زمانی که جوش شیرین و سرکه با هم مخلوط شوند، ترکیبی به نام اسید کربنات ایجاد میشود که یک ترکیب رایج در محصولات تمیزکننده است. ترکیبی به نام اسید کربنیک ایجاد می کنند که یکی از مواد رایج در محصولات تمیز کننده است.

این خمیر می تواند سلول های مرده پوست را لایه برداری کند و باعث می شود پوست بعد از شستشو ، نرمتر شود. در حالی که، شکر به لایه برداری طبیعی پوست زانو و آرنج کمک میکند، روغن زیتون به دلیل داشتن خواص نرمکنندگی پوست شما را نرم و مرطوب میکند. روغن نارگیل یک نرم کننده قدرتمند است که میتواند پوست آرنج، زانو و قوزک پایتان را مرطوب نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید