خرید استخر بادی ارزان کودک و بزرگسال و قیمت استخر بادی با عمق زیاد خانوادگی

تمامی خدمات پس از فروش و گارانتی , تعمیرات استخر با چسب قطره ای مخصوص پنچر گیری و فروش لوازم جانبی مانند پمپ باد برقی و پمپ باد دستی و پدالی , تست سلامت محصول در این نمایندگی استخر اینتکس انجام میشود . معمولا سازندگان برای محصولات کوچک از پمپ های دستی و برای محصولات بزرگ تر از پمپ های برقی استفاده می کنند که در بسیاری از موارد این گونه پمپ ها به صورت دو کاره بوده و می تواند علاوه بر باد نمودن استخر به تخلیه سریع باد آن نیز کمک نماید. پیشنهاد می شود تا در هنگام خرید حتما بر اساس نیاز و البته بودجه خود اقدام به خرید یک استخر مناسب کنید.

علاوه بر همه این موارد ذکر شده مهم ترین گزینه که نقش در زیبایی این کالا داشته، استفاده از طیف رنگ های جذاب و بی نظیر، منطبق با روحیات شاد کودکان بوده تا محصول فوق العاده ای را همراه داشته باشید. ابعاد مختلف متناسب با سلیقه و نیاز شما برای سنین مختلف تولید شدهاست؛ به طور مثال: برای نوزادان، وانهای بادی نوزاد بهترین گزینه است که ابعاد کوچک و ارتفاع کمی دارد و دارای کف بادشو نیز میباشد و برای کودکان هم، استخرهای بادی کودک با ابعاد بزرگتر تعبیه شدهاست که این استخرها نیز دارای ویژگیهای خاص خود هستند؛ و حتی برای سنین بزرگسال و دیگر افراد خانواده، استخرهای بادی مختلف با ویژگیهای عالی، ابعاد، اندازه و ارتفاع بلندتر نسبت به دیگر استخرهای بادی تولید شدهاست، که به راحتی بتوانند در آن آب تنی، آب بازی و حتی آب درمانی انجام دهند.

در گرمای تابستان یکی از بهترین و لذتبخشترین تفریحات، تفریحات آبی هستند؛ که از جمله آنها میتوان به انواع استخرها اشاره کرد. تولید استخر بادی یکی از شاخهها و تولیدات شرکتها و برندهای معتبر جهانی است. به جز شرکتهای اینتکس، بست وی و اینتایم، شرکتهای دیگری نیز از قبیل ریلکس تولید استخر بادی را انجام میدهند ولی این سه شرکت، شرکتهایی قدرتمند هستند که در سطح جهانی دارای اعتبار بالایی هستند که بهترین و مرغوبترین کیفیتها را در تولیدات خود به کار میبرند. استخرهای بادی از جنس وینیل یا vinyl تولید شدهاند که یک فرایند تولید اتوماتیک با تکنولوژی بالا است و نسبت به دیگر مواد اولیه از انرژی مصرفی تا 3 برابر کمتر استفاده شدهاست و همچنین طبق مطالعات، تولیدات وینیل نسبت به دیگر مواد اولیه، تنها یک درصد از آلودگی کل ناشی از سوخت گاز و نفت را دارد.

تولید کننده آمریکایی انواع استخر بادی بچه گانه در طرح های مستطیل و دایره و بیضی و شش ضلعی با کف بادی جهت تفریحات آبی کودکان در منزل یا ویلا و حمام را با قیمت ارزان شرکتی در نمایندگی استخر بادی اینتکس و مرکز های فروش در کشور های مختلف عرضه مینماید . فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه هر آیتم، میتوانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره محصول به دست بیاورید. هنگامی که فصل گرما و تابستان فرا میرسد، کودکان علاقهی زیادی به آب بازی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید