خرید گوشی موبایل-قیمت جدیدترین و بهترین گوشی ها

اگر برای خرید گوشی هزینه ای بیشتر از 20 میلیون تومان می پردازید، بدون شک شما به دنبال بهترین گوشی ها یا انواع پرچمدار گوشی هستید. اما اگر بدانید که همسر شما نیاز به گوشی موبایل دارد، گوشی سامسونگ، انتخاب خوبی برای کادو ولنتاین خواهد بود. این گوشی بهترین گوشی تاشو بازار است که از هر نظر خاص است.

ممکن است ایده های مختلفی برای خرید کادو داشته باشید. حتی برای افرادی که علاقمند به عکاسی هستند، خرید جدید ترین گوشی های سامسونگ می تواند انتخاب مناسبی باشد. افراد جوان و آشنا به تکنولوژی و حتی افراد میانسال که با تکنولوژی های پیشرفته آشنایی زیادی ندارند، به راحتی می توانند با گوشی سامسونگ کار کنند.خرید گوشی های سری A سامسونگ که میان رده های با کیفیتی هستند و همچنین گوشی های سری M سامسونگ که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند، برای کارهای روزانه این افراد عالی است. صفحه نمایش گوشی های سامسونگ بزرگ، با کیفیت نمایش عالی و وضوح تصویر خیره کننده است.

خرید گوشی های پرچمدار سامسونگ یا سری نوت سامسونگ برای یک فرد گرافیست یا تصویرگر، یک کادو ولنتاین عالی خواهد بود، قلم S Pen این گوشی ها حتما کار آن ها را بسیار راحت خواهد کرد. تمام این موارد و موانع باعث نشد که سامسونگ از هدف اصلی خود یعنی تمرکز هر چه بیشتر بر بازار محصولات فناوری دور شود و در اولین اقدام جدی خود همانند سال های اولیه، شروع به سرمایه گذاری صرف در حوزه فناوری نمود و با ثبت قراردادی مشترک با شرکت های بزرگ فناوری آن زمان از جمله شرکت های ژاپنی سومیتومو کورپوریشن و سانیو سعی کرد تا حضوری هر چند ابتدایی و کم رنگ را در این بازار جذاب و رو به رشد تجربه کند.

سال ۲۰۱۸ بود که سامسونگ اولین نسخه از One UI را برای گوشیهای خود معرفی کرد و در انواع گوشی سامسونگ به کار رفت که با اقبال زیادی هم روبهرو شد. گوشی گلکسی a32 در سال 2021 به بازار عرضه شد به دلیل قابلیت های فوق العاده ای که دارد می تواند در لیست انتخاب گوشی های کمتر از 6 میلیون باشد. آخرین موبایل این سری، گوشی گلکسی Note 20 و گلکسی Note 20 Ultra بود که عرضه آن به سال 2020 بازمیگردد. سامسونگ هم در ارائه گوشی های بالارده و گران قیمت و هم در عرضه گوشی های میان رده، توانسته است توجه خریداران گوشی موبایل را به خود جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید