در مورد محصولات و خدمات میباشد

سئو کاملا رایگان است: از این نظر که گوگل و سایر موتورهای جستجو، برای هدایت ترافیک به سایت شما مبلغی دریافت نمیکنند. سئو به شما کمک میکند سایتتان در نتایج اول گوگل باشد و به صورت رایگان بازدیدکننده دریافت کنید. هدف از بهینه سازی سایت، جذب ترافیک و بازدیدکننده رایگان از طریق موتورهای جستجو و بخصوص گوگل است.

گوگل، سایتهایی که با استفاده از PPC در صدر نتایج قرار بگیرند؛ را متمایز از نتایج رایگان نمایش میدهد. اما خب اینطور هم نیست که هیچ چیزی در این مسیر یاد نگیرید و نتوانید به کمک آموخته ها سایت را سئو کنید. این دوره ها به شکل تخصصی و کامل همه چیز را در مورد سئو به شما آموزش داده و عملا به یک سئوکار تبدیل تان میکنند.

به عنوان مثال، اگر در حال حاضر تیمی از نویسندگان با تجربه دارید، یک مشاور سئو می تواند استراتژی بازاریابی محتوای سئو مورد نیاز برای به حداکثر رساندن ارزش کارکنان فعلی شما را ایجاد کند. او یک مشاور سئو است و علاوه بر مشاوره سئو یک ابزار سئو به نام UbberSuggest هم دارد. او یک کانال فعال در یوتیوب هم دارد که ویدیوهای آموزشی خود را در کانال یوتیوب خود قرار میدهد. سایتی که در رتبههای بالا قرار داشته باشد، میتواند کاربران بیشتری را جذب کند. برای همین مهم است که متخصص سئو زیروبم فعالیتها در این حوزه را بداند؛ به ویژه در تولید محتوا که او باید در تدوین استراتژی و بازاریابی محتوا به تیم این گروه کمک کند.

فرقی ندارد که کارجو تازهکار است یا چند سال تجربه حرفهای دارد؛ به هر حال باید انگیزه او را متوجه شوید. آیا راه رایگانی برای افزایش بازدیدکننده و ترافیک وجود دارد یا باید تبلیغ کنم؟ فراز و نشیبهای زیادی در بهینه سازی رتبه سایت وجود دارند. به آنچه می تواند بین نحوه تعامل ترافیک ورودی با سایت شما به وسیله ی به روز رسانی، بهینه سازی و تصحیح تعادل برقرار کند، بیندیشید. وقتی تجربه مشاهده سایت شما یا تلاش برای یافتن محتوای خاص در آن ضعیف است، بازدیدکنندگان در صفحه ی شما نمی مانند.

دیدگاهتان را بنویسید