سئو و بهینه سازی وب شهر – گروه نرم افزاری وب شهر

طراحی سايت، سئو وبهينه سازی سايت، طراحی اپليکيشن و خدمات شبکه های اجتماعی را با بالاترين استانداردهای روز دنيا، بابهترين کيفيت، در کوتاه ترين زمان ممکن و با قيمت دقيق و کارشناسی شده به شما عزيزان ارائه می دهيم. صفحات محصولات یا خدمات، مقالات وبلاگ و هر صفحهای که نیاز به سئو شدن دارد، باید بر اساس کلمه کلیدی مربوط بهینه سازی شود.

محتوای بهینه سازی شده اعم از مقاله، ویدئو و عکس، پل ارتباطی کسب و کار مربوطه برای دستیابی به بالاترین رتبه در نتایج جستجوی گوگل است. با یک مثال به شما خواهیم گفت ریدایرکت کردن چیست، وقتی شما احتمال دارد شماره تماس خود را پاسخ ندهید شماره خود را بر روی یک شماره دیگری دایورت میکنید که شخص دیگری پاسخ شما را دهد. وقتی نوبت به سئو سایت میرسد، بهترین انتخاب تهیه و به کار بُردن یک استراتژی مناسب براساس نوع نیازهای سایت و اهداف مورد نظر کسب و کارهاست.

این یعنی 1 تا 3 ماه گوگل سایت شمارو در فرآیندی قرار میده که به کندی سایت شما رشد میکنه تا این که ببینه محتوای تولیدی شده با کیفیت هست یا نه! این موضوع یک راز یا واقعیتی نیست که گوگل از شما پنهان کرده باشد. بنابراین اگر با وجود تمام تلاش ها، رتبه وب سایت شما تغییری نکرد، بهتر است که صبر کرده و به تولید محتوای بهتر در وب سایت ادامه دهید تا نتایج حاصل از تلاش هایتان بالاخره دیده شود.

توجه به سئوی سایت هنوز هم مهمترین عامل جذب مخاطب هدف و توسعه هویت برند است. با بخش های مختلف اون آشنا شدید و با ابزارهایی که باید در اون استفاده بشه هم آشنایی لازم رو پیدا کردید. خیر، روش های متعددی برای بهبود وضعیت رتبه های سایت وجود دارد که در روش کلاه سیاه اقدام به تخلف می شود، اما به طور کلی سئو یک اصول است که سایتمان را طبق سلیقه کاربر و موتورهای جست و جو بهینه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید