سئو چیست و چگونه میتوانیم وبسایت خودمان سئو کنیم؟

برای سئو سایت در گوگل ایجاد ارزش برای سایت و بالا آوردن سایت در کلمات کلیدی مرتبط این اساس ایجاد ترافیک برای سایت شما است. برقراری ارتباط با موتورهای جستجو و بیان اهدافتان به طور مطلوب سبب می شود تا این موتورها وب سایت شما را در جستجوهای مرتبط با محتوای آن نمایش دهند. در حقیقت سئو سازی سایت فرایند بهینه سازی کلمه کلیدی یا یک اصطلاح خاص برای موتور جستجو است که باعث بهبود جایگاه یک کلمه کلیدی در نتایج می شود. کلمه کلیدی یعنی انکرتکست!

سئو – SEO کوتاه شدهی عبارت Search Engine Optimization یا همان بهینهسازی موتور جستجو به حساب میآید که اگر حرف اول هر کلمه را کنار هم قرار دهیم، مشخصا واژهی SEO حاصل میشود و در زبان فارسی نیز به آن بهینه سازی موتور جستجو یا به طور اختصار سئو میگوییم. بازدید بیشتر و رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقبای شما می تواند تأثیر مهمی در نتیجه ی کارتان بگذارد. بک لینک یکی از فاکتورهای مهم برای رتبه بندی سایت است. سایتی که به بهترین شکل در طراحی بهینه شده باشد و محتوای ارزشمند داشته باشد، توسط موتورهای جستجو در رتبههای برتر قرار میگیرند و در اصل کار موتور جستجو این است که این موارد را شناسایی کند.

با اینکه ممکن است سئو کلاه سیاه موجب افزایش رتبه سایت گردد اما، ریسک پنالتی شدن و خارج شدن از نتایج جستجو را افزایش می دهد. زمانی که موتور جستجو را خوشحال کنید با بهبود رتبه سایت شما را خوشحال می کند. سئو کلاه سفید به تکنیک هایی اطلاق می شود که شامل استراتژی ها و راهکارهاییست که از قوانین موتورهای جستجو پیروی می کنند. Search engine optimization یا SEO سایت فرایندی است که به مشتریان کمک می کند راحتتر بتوانند کسب و کار شما را پیدا کنند.

باشد که کار موتور جستجو را برای کراول کردن سایت شما آسان تر کند. نمایه سازی Indexing: موتور جستجو سعی می کند مطالب موجود در یک صفحه وب را از طریق “کلمات کلیدی” درک کرده و دسته بندی کند. ما در کیان تجارت با تجربه ای که در صنعت های کاری متفاوت داشته ایم می توانیم از طریق ایجاد محتوا و بهینه سازی سایت بر اساس عبارات جستجوی خاص صنعت شما رتبه را افزایش دهیم. برای رسیدن به این رتبه می بایست تلاش کرد و در این رقابت که روز به روز نیز سنگین تر می گردد، باید هر روز اطلاعات خود را به روز رسانی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید