سئو کلاه سیاه(Black Hat SEO) چیست؟

بک لینک PBN : اگر اصول ابتدایی سئو را پیاده سازی کردید اما نتیجه ی مد نظر خود را نمیگیرید سرویس لینک سازی PBN نتایج شما را به شدت بهبود خواهد بخشید. اما هدف اصلی این است که هر کسی که می خواهد در مورد موضوعی خخاص بداند، بتواند در این صفحه به نتیجه خود دستیابد. به طور کلی می توانید نتایج تلاش­های سئو سایت را وقتی ببینید که در مورد ساییتان سرچ می­ کنید و نتیجه خروجی را می ­بینید. سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، روشهایی که برای افزایش رتبه یا فراوانی یک وب سایت در نتایج بازده شده توسط موتور جستجو استفاده می شود ، در تلاش برای به حداکثر رساندن ترافیک کاربران به سایت.

استفاده از اسنیپت ها (rich snippets and structured data) باعث بالا رفتن خوانایی سایت در موتورهای جستجو می گردد. SEO در صفحه اطمینان می دهد که گوگل می تواند صفحات وب شما را پیدا کند تا بتواند آنها را در نتایج جستجو نشان دهد. به طور خاص ، گوگل برای کلمات و عبارات خاص صفحه شما را اسکن می کند. نه ، Yoast یک دکمه جادویی نیست که به طور خودکار سایت شما را بهینه می کند. در واقع باید بگویم که انتخاب یک کلمهکلیدی و تکرار آن در متن تا سال 2012 بسیار حائز اهمیت بود اما ازسال 2017 الگوریتمهای گوگل تغییر کردهاند و بسیار هوشمندانه شدهاند؛ در حال حاضر موتورهای جستجو خودشان کلماتکلیدی شما را شناسایی میکنند و صفحات را بطور خودکار موضوعبندی و مرتب میکنند نه بر اساس تکرار بی حد یک کلمه و یا نوشتن کلیدواژه در تگهای متا، بلکه بر اساس معیارهای دقیقتر.

اما این صفحه به کسی که می خواهد بفهمد ساختمان پیوند چیست ؟ فیلم ها ، نمودارهای نمایش ، عکسهای صفحه و موارد دیگر وجود دارد. و وقتی بار دیگر این اصطلاح را می بیند ، گوگل می گوید: “این صفحه باید در مورد این کلمه کلیدی باشد! همچنین داشتن مطالب مرتبط ، مفصل و مفید در عبارات جستجوی مورد نظر برای جستجو را ایجاد خواهد کرد. هر چه امتیاز وب سایت شما نزد گوگل بالاتر باشد، در صفحات جستجو رتبه بندی بهتری خواهید داشت. نتایج طبیعی جستجو که گاهی بهشون نتایج ارگانیک هم میگن به صورت 100 درصد بر اساس لیاقتشون در نتایج نشون داده میشن.

خبر بد این است که ایجاد این نوع محتوای داده محور می تواند واقعاً مشکل باشد. به عبارت دیگر: مطالب با داده ها هنوز هم بسیار خوب کار می کنند. بله ، شما هنوز هم می خواهید استراتژی های عملی را پوشش دهید. آیا می خواهید کمپین سئوی خود را با استفاده از شبکههای اجتماعی تقویت کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید