سئو یا SEO چیست؟

اطلاعات و آموزشهای زیادی در مورد موتورهای جستجو و اصول سئو و بهینه سازی در سایتهای مختلف وجود دارد. یعنی شما اگر فقط دنبال خرید باشید ممکن است با حجم زیادی اطلاعات غیر مفید درباره آن کالا روبهرو شوید و برعکس. در نظر داشته باشید که رپورتاژ هم یک نوع بک لینک است.

برای حفظ حریم خصوصی بیشتر، DuckDuckGo همچنین میتواند برای جستجوی کاملاً ناشناس با استفاده از شبکه Tor هم استفاده شود. داک داک گو کمی در بازار موتورهای جستجوگر گمنام است اما بهعنوان موتور جستجوی هرکسی که در مورد حریم شخصی دادههای خودش نگران است، پیشگام است. بهعنوان یک نتیجه از این تمرکز بر روی حریم خصوصی، DuckDuckGo صفحه سادهترین یافتهها برای هر جستجو را هم در اختیار دارد. با این حال بینگ هم برای یافتن مطالب جدید یا بهروزرسانیهای محتوای موجود، عمل خزیدن در سایتها را انجام میدهد. افراد با خرج کردن پولهایشان در زمینه سئو، میخواهند به نتایج اول برسند و به دیجیتال مارکتر های حرفه ای و آژانسهای دیجیتال مارکتینگ، مبالغ خیلی خوبی را میپردازند، چون میدانند در صورت کسب نتیجه، بیش از 10 یا 100 برابر آن مبلغی که پرداخته اند برمیگردد.

امروزه 80 درصد از کسب و کارها به دنبال آن هستند تا با بهینه سازی سایت، برند خود را به حجم گسترده ای از مردم معرفی نمایند تا بتوانند از این راه فروش خود را افزایش دهند. با کوتاه تر شدن عبارت کلیدی ، حوزه ای که در آن به رقابت می پردازیم وسیع تر شده ، درگیری ها افزایش می یابد و با اشاره به مثال فوق ، مسیرمان پر پیچ و تاب و مملو از موانع دردسرساز می شود . توجه: بسته به پیشنهاداتی که شما دریافت می کنید ، ممکن است بتوانید سرعت بارگیری سایت خود را با تعدادی افزونه وردپرس بهبود بخشید.

در حالی که آنها یک خزنده وب اختصاصی به نام DuckDuckBot دارند تا محتوای صفحه وب را جستجو کنند، بسیاری از اطلاعاتی که DuckDuckGo در صفحه نتایج خود نشان می دهد از بالای ۴۰۰ منابع شخص ثالث اضافی از جمله بینگ، یاهو و ویکیپدیا جمعآوری شده است. ما تلاش می کنیم تا هزینه های سئو و بهینه سازی سایت برای کسب و کار شما به بهترین شکل تعیین گردد و بازخورد های آن طی زمان مشخص شده ایجاد شوند. در این زمان متخصص سئو باید بهترین حرکت را بزند تا در بهترین جایگاه صفحه مورد نظرش بنشیند. هر چه این آدرسها کوتاهتر، خواناتر و مرتبطتر باشند، بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید