سئو یا SEO چیست و چرا برای کسبوکارتان مهم است؟

خدمات سئو کامل باید شامل تحقیق کلمات کلیدی یا همان کیوورد ریسرچ، استراتژی محتوا و برنامهریزی برای انجام آن، سئو تکنیکال، سئو خارجی (Off Page) و لینک سازی، سئو داخلی (On Page)، گزارش ماهانه، گزارش پیشرفت و آموزش سئو شود، دقیقا مواردی که در منتوریکس وجود دارد. در این گزارش سایت شما از از لحاظ سئو داخلی، سئو خارجی و تمامی مباحث مرتبط به سئو تکنیکال آنالیز میشود. همچنین مشاوره سئو برای کسبوکارهایی که به هر دلیل نمیخواهند تیم سازی کنند و به دنبال برون سپاری نیازهای سئویی سایتشان هستند، راه حل بسیار کاربردی و مفیدی است. حضور در صفحه اول گوگل با هر عبارتی، به معنی سئو سایت شما با آن کلمه است.

ممکن است سایت شما بهترین سئو را داشته باشد، اما هر چه تلاش میکنید، نتوانید به رتبههای بالا برسید، در عوض رقبای شما با انجام دادن همان کارها، رتبههای خوبی بگیرند. این دوره نیز همانند دوره آموزش سئو مقدماتی هر سه منظر سئو، یعنی Technical، Contentو Off Page را مورد بررسی قرار می دهد. الگوریتم های گوگل نیز به همین منظور به وجود آمده اند. سئو کلاه سیاه، خاکستری و سفید انواع دیگر سئو هستند که بسته به شرایط مورد استفاده قرار میگیرند. شاید بتوان سئوی کلاه خاکستری را به روشی بین سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه به شمار آورد.

در ادامه شما را با عبارتهای مختلف آشنا خواهیم کرد تا اگر زمانی با آنها روبرو شدید، بتوانید به خوبی آن را درک کنید. منتوریکس با آنالیز آنلاین سئو سایت و مشاوره آنلاین سئو سرنوشت کسب و کارتان را رقم بزنید و علاوه بر کسب قهرمانیهای متعدد، بتوانید قهرمانی را برای مدت طولانی نگه دارید. اغلب، کسانی که از این متدها استفاده میکنند سعی در کسب بالاترین رتبه ها در کمترین زمان ممکن را دارند. سپس روی آیکن تولبار الکسا یعنی این عکس » کلیک میکنید و سپس میتوایند رتبه سایت را مشاهده کنید. پس بهتر است کمی هم به این قضیه اینطور نگاه کنید که خود شما هم میتوانید سئو را شروع کنید و یاد بگیرید.

و باید بسیار با احتیاط و فقط تحت نظر مهندسین خبره سئو انجام شوند، زیرا حساسیت گوگل به این موارد بسیار زیاد است و ممکن است به سرعت سایت شما را جریمه کند و هر اخطار و جریمه ای که از طرف گوگل دریافت کنید در رتبه بندی سایت شما تاثیر منفی میگذارد. اگر شما هم میخواهید وارد کارزار سئو و رقابت برای رتبه 1 صفحه نتایج جستوجو گوگل شوید، نیازمند خدمات سئو وب سایت با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت سئو هستید.

دیدگاهتان را بنویسید