عکس زیر از وبلاگ Wordstream است

به همین دلیل بسایر مهم است که پروژه سئو سایت خود را به شرکتی بسپارید که ارتباطات زیادی با سایت های کیفیت بالا و مرتبط دارد. تمامی تصاویر استفاده شده در سایت و مقاله باید بدرستی بهینه شود و در بهینه سازی تصاویر باید به موارد مانند نام تصویر، اندازه تصویر، حجم تصویر و متن جایگزین یا همان متن ALT که برای تصاویر بسیار مهم است دقت کنید. زمانی که که سرچ در موتور جستجو انجام می شود الگوریتم موتورجستجو در آن فهرست به دنبال مرتبط ترین و مهم ترین اطلاعات می گردد تا در نتایج جستجو بهترین نتیجه را به کاربر ارائه کند.

اگر ویترین فروشگاهی جذاب باشد اما داخل آن ساختاری قدیمی و نا مطلوب داشته باشد فردی جذب آن نمی شود و بالعکس ؛ چنانچه مغازه ای دارای دکوراسیون و محصولاتی ایده آل باشد اما ویترین آن به اصطلاح کسی را داخل نکشد باز هم بازار پر رونقی در انتظار آن ها نخواهد بود . آنها بعد از ورد به صفحه ای جدید اطلاعات آن صفحه را جمع آوری می کنند. Seo محتوا زیر مجموعه ای است سئو داخلی است.

سئو خارجی دقیقا برعکس سئو داخلی که بیشتر به زیرساخت های داخلی سایت و ساختار سایت تمرکز دارد. از نظر بسیاری از افراد این مورد میتوانید یکی از انواع سئو باشد.هر چند این مورد یکی از زیر مجموعه های سئو داخلی است ولی بدلیل اینکه خیلی مورد مهم در رتبه بندی است میتوان آن را یکی از انواع سئو دانست. اغلب خیلی زود تر از آن چیزی که فکرش را هم بکنم، میخواهند به نتایج اول گوگل برسند. لینک سازی: فرایندی است که از سایت های دیگران به سایت خودمان لینک می دهیم.

گوگل با الگوریتم های خاصی، متوجه میشود که بعد از جستجو کردن، به کدام مطلب علاقه بیشتری داشتید. به سایر وب سایت ها که کیفیت بالایی دارند مانند سایت های مرجع و به سایر صفحات سایت خود لینک دهید تا به کاربران کمک کنید درباره یک موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنند. آزمایش درستی این اطلاعات هم بسیار ساده است: شما آخرین بار، چه زمانی به صفحه 2 نتایج برای پاسخ به سوال خود مراجعه کردهاید؟ برای تولید محتوا در قدم اول جستجو کلمات کلیدی انجام دهید و از آنها در مقاله خود استفاده کنید. عنوان H1 را بهینه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید