فروش استخر بادی اینتکس و استخر های بادی بزرگ کودک خانوادگی

استخر آب بازی و شنا بادی پلاستیکی در سایزهای مختلف با ۱۵% تخفیف و ارسال به تمام نقاط ایران در نمایندگی فروش تهران اینتکس جهت خرید اینترنتی محصولات یا خرید تلفنی و یا حضوری از فروشگاه با مرکز فروش و پخش شرکت و قیمت استخر توپ بادی تهران اینتکس تماس حاصل فرمائید. بعدها به دلیل اینکه همهی مردم نمیتوانستند به استخر بروند و امکانش برای آنها مهیا نبود و از طرفی هم کودکانشان علاقهی زیادی به شنا و آب بازی داشتند، تولیدکنندگان استخر بادی را روانهی بازار کردند تا هم بزرگسالان و هم کودکان از این استخرهای ارزان قیمت و باکیفیت استفاده کنند.

مدلهای متنوع موجود در بازار طیف گستردهای را برای انتخاب بهترین استخر را در اختیارتان قرار میدهد. اگر بهدنبال جنسهاي مرغوب، قابل اعتماد، محكم و بادوام هستيد، بهتر است، استخرهای مرغوب از نوع پيويسي يا پيويسي اليافدار را انتخاب كنيد كه رويه آنها از نوع پيويسي با طرح چرم است. تمیز کردن و نگهداری از استخرهای بادی بسیار کمهزینه و آسان است.

همراهی کودک با والدین همیشه برای پدر و مادر دلهره آور بوده است. استخر بادی کودک ، استخر بادی بزرگسال ، استخر توپ بادی ، استخر بادی گرد ، استخر بادی مستطیلی و استخر بادی طرح دار مهم ترین مدل های استخرهای بادی به شمار می روند. حوادث مختلفی سلامت کودک را در استخرهای عمومی تهدید میکنند که وقوع آنها اجتناب ناپذیر است. تعداد کمی از این محصولات جذاب دارای مبل و یا صندلی هستند ولی همان تعداد کم درصد بالایی از فروش استخرهای بادی را دارند. چسب تعمیرات اینتکس شامل یک عدد وصله 15 سانتیمتری شفاف و یک بسته چسب مایع است که در صورت هر گونه آسیب تنها کافی است به اندازه همان قسمت آسیب دیده، وصلهای را به صورت دایرهای برش دهید (حتما برش وصله به صورت دایره یا بیضی و بدون گوشه باشد) آن را به مایع چسب آغشته کنید و بر روی قسمت آسیب دیده قرار دهید و یک وزنه سنگین را نیز بر روی آن بگذارید تا کاملا پرس شود و محکمتر و سریعتر بچسبد.

استخر بادی اینتکس مدل 59419 چند رنگ با داشتن وزن سبک و حجم کوچک، می تواند گزینه فوق العاده ای برای استفاده در تمام مکان های مسافرتی و تفریحی باشد چرا که به راحتی قابل جا به جایی و حمل بوده و بدون هیچگونه اشغال مکان زیادی در هر فضا و مکانی به راحتی جای خواهد گرفت. این محصولات با بدنه اصل و اورجینال در نمایندگی ها وجود دارند و از سوی نمایندگی نیز ضمانت می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید