فروش تخصصی استخر بادی اینتکس اورجینال

سالان بتوانند در ان اب تنی کنند،البته استخرهای بزرگسالان مناسب شنا کردن نمیباشد.امروز با توجه به واردات،استخر های بادی بزرگسالان با عمق بالا تولید میشود که بیشتر میتوانید از نمایندگی ها تهیه کنید. بزرگسالان هم مانند کودکان وبچه ها میتوانند از استخرهای بادی استفاده کنند با این تفاوت که استخرهای بادی بزرگ سالان از نظر اندازه بزرگتر از استخرهای کودکان است.استخرهای بادی بزرگسالان بااندازه های بالاتر وعمیق تر طراحی شده که بزرگ.

در همین راستا بیان می کنیم که ابعاد بدنه استخر بادی و مهم تر از آن ارتفاع بدنه محصول از جمله تاثیرگذارترین موارد در زمینه قیمت محصول بوده پس هرچه ابعاد استخر بادی در مجدوده کوچک و متوسط قرار داشته و ارتفاع استانداردی داشته محصول مورد نظر از قیمت مناسب تری برخوردار خواهد بود. این جایگاه برای تخلیه آب تدبیر شده تا به راحتی هرچه تمامتر بتوانید محصول خود را تخلیه کرده و آن را جمع آوری کنید. 1) برای پر کردن آب این محصول سعی کنید از آب شیرین یا همان آب لوله کشی خانگی استفاده کنید؛ چرا که آبهایی با خاصیتهای اسیدی، شیمیایی و دارای املاح نامناسب امکان آسیب رساندن به استخر را دارند و در صورت استفاده از آبهایی با غلظت اسیدی بالا حتما بعد از تخلیه استخر بادی خود را با آب شیرین بشویید.

افرادی که دارای حساسیت پوستی بالا هستند و کودکانی که از پوست حساس برخوردارند و نمیتوانند به استخرهای عمومی بروند، به راحتی میتوانند از استخر بادی استفاده نمایند و استخر بادی شخصی خود را داشته و دیگر نگران حساسیتهای پوستی خود نباشند. در بالا قسمتی از مزایا و ویژگیهای انواع استخر بادی را توضیح دادیم ولی در این قسمت بیاید درباره معایب آنها کمی صحبت کنیم. مورد استفاده قرار دهید، بنابراین مهم است که در هنگامی که از آن استفاده نمی­کنید، فضای کوچکی را اشغال کند و همچنین وزن کمی داشته باشد تا حمل و نقل آن راحت­تر باشد.

باید توجه داشته باشید که استخر بادی بزرگسالان را در محیط های صاف استفاده کنید که وسایل تیز باعث مشود که استخر بادی پنچر ویا خراب شود.چون این محصولات از جنس پلاستیک هستند.وممکن است اسیب ببینند. مواد تشکیل دهنده استخرهای بادی،یا دیگر محصولات بادی،از الیافی به نام پی وی سی میباشد که شرایط لازم را داشته باشد چون با بدن در تماس است باید جنسی مناسب داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید