قیمت گوشی سامسونگ ⚡ لیست امروز 11 اسفند

دیگر پسوندی که سامسونگ از آن استفاده کرده است، پسوند FE یا همان فن ادیشن است که با استقبال خوبی از سمت کاربران مواجه شده است. اواخر دهه هفتاد میلادی با گسترش و حضور روز افزون فناوری در زندگی روزمره، سامسونگ نیز در اقدامی جدید و در ادامه همان سیاست های جاه طلبانه ی خود، تصمیم به حضور در دنیای فناوری و حوزه های مرتبط با آن را گرفت و همین موضوع منجر به تاسیس شرکت زیر مجموعه جدیدی از سامسونگ تحت عنوان ” صنایع الکترونیکی سامسونگ ” یا همون سامسونگ الکترونیکسی که اکنون آن را با این اسم می شناسیم، گردید.

به عنوان مثال تا همین چند سال پیش در سری M خبری از سیستم امنیتی Knox نبود، اما سامسونگ این ویژگی را برای سری اف محیا کرده بود و دادههای کاربران تحت حفاظت این سیستم است. مدلهای مختلف متعلق به سری ام معمولاً باتریهای بزرگی دارند و از بقیه گوشیهای اقتصادی در این رده قیمتی بهتر هستند. اما حالا که دوربین چندگانه فراگیر شده و اکثر گوشیها به باتریهای بزرگی مجهز هستند، رویکرد سامسونگ در سال 2021 نسبت به این گوشیها تغییر کرده و حالا بسیاری از گوشیهای سری گلکسی M حتی از محصولات سری گلکسی A نیز قدرتمندتر هستند.

نسخه پلاس هم چیزی بین نسخه عادی و اولترا است، البته تفاوتهای نسخه پلاس با عادی آنچنان گسترده نیست و بیشتر تفاوتها در ابعاد صفحه نمایش و جنس متریال استفاده شده در ساخت آنها و کیفیت ساخت است، البته بابت این تغییرات باز هم باید پول بیشتری را پرداخت کنید.

مدلهایی با پسوند اولترا نسبت به نسخه عادی و پلاس از دوربین و صفحه نمایش باکیفیتتری برخوردار هستند و به ازای این تغییرات در دوربین و دیگر مشخصات، قیمت بیشتری را هم دارند و تا حدود ۵۰ درصد گرانتر از نسخه عادی میتوانند باشند. قیمت گوشی A22 4G باعث شده که این گوشی تنها یک بلندگو داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید