محلول جوش شیرین برای کاهش وزن بنوشیم؟

جوش شیرین برای درمان عفونت و آفتاب سوختگی، زیبایی پوست، سفیدی دندان عالی عمل می کند. کسانی که دچار سوزش معده هستند می توانند مقدار اندکی جوش شیرین را با مقداری آب ترکیب کرده و میل کنند زیرا که جوش شیرین مانند یک آنتی اسید عمل کرده و اسید معده را خنثی می کند. مقداری جوش شیرین را در کفش بریزید و بعد از یک روز آن را بردارید خواهید دید که چگونه بوی بد کفش از بین رفته است.

برای اینکه کفپوش هایتان بدرخشد مقداری جوش شیرین را به آب گرم اضافه کنید و کفپوش ها را با آن بشویید. البته لازم به ذکر است این کار را در مواقع بارانی انجام ندهید. با توجه به عدم موفقیت در درمان اصلی ترین عارضه بیماری (مشکلات تنفسی) و رواج استفاده از روش های سنتی مختلف در جوامع دنیا، لزوم بررسی علمی اثربخشی این روش ها بدیهی به نظر می رسد. به طور کلی، روش مورد استفاده برای تولید در مقیاس بزرگ، روش مرطوب است که در آن بی کربنات سدیم با تزریق گاز دی اکسید کربن در سود سوز آور حاصل از الکترولیز به عنوان کریستال رسوب می کند تا واکنش ایجاد کند.

به کیفیت نان توجه ویژه داشته باشیم. این ترکیب در طیور گوشتی و تخم گذار جهت افزایش کیفیت پوسته در فصل های گرم سال تا یک سوم نمک جیره طیور را به خود اختصاص میدهد. علاوه بر آن، اضافه کردن جوش شیرین اضافی به نان سبب خشک شدن یا بیات شدن سریع آن میشود.

اگر پای شما بوی بد میدهد و یا مدت زمان زیادی در کفش بوده است میتوانید با استفاده از جوش شیرین و آب سرد این بو را از بین ببرید. مناسب است یا خیر. این بوی بد ممکن است مدت زیادی پس از خالی شدن یخچال و تمیز کردن کامل آن بماند. به این صورت که یک قاشق جوش شیرین را با آب ترکیب کنید و شانه ها را با آن شسته و سپس خشک کنید. نیم فنجان پودر جوش شیرین را در یک فنجان آب گرم بریزید تا خمیری به دست آید، این خمیر را بر روی مناطق آسیب دیده پوست بمالید، 5 دقیقه بگذارید بماند تا خارش و سوزش آن درمان شود و سپس با آب سرد بشویید.

دیدگاهتان را بنویسید