مهمترین نکاتی که برای خرید استخر بادی باید بدانید • مجله تصویر زندگی

برای باد کردن و برپایی استخرهای بادی بزرگ اما نیاز به یک پمپ باد قوی دارید. اولین نکتهای که باید برای خرید استخر بادی در نظر داشته باشید، مربوط به ابعاد و اندازه استخرها است. معمولا در کنار فروش استخرهای بادی پمپ باد کننده آن ها از هوا نیز به شما خریداران گرامی عرضه می شود، اما اگر به هر دلیلی فروشگاه مربوطه این دو محصول را به صورت جداگانه به فروش می رساند، شما باید بدانید که برای باد کردن استخرهایی در ابعاد کوچک هیچ نیازی به خرید یک پمپ برقی قوی ندارید و حتی می توانید با یک تلمبه دستی نیز محصول مورد نظرتان را باد نمایید.

یادتان باشد در حوزه شنا و آب تنی در این نوع از استخرها برای هر گروه سنی یک نوع استخر به خصوص بادی در نظر گرفته شده است که برای ایمنی هرچه بیشتر خود و عزیزانتان هم که شده بهتر است به این مورد توجه داشته باشید. از این رو تنوع در ساختار استخر بادی به مراتب می تواند از سایر محصولات بیش تر باشد و افراد با هر سلیقه بتوانند خرید آن را انجام دهند.

یک استخر بادی بزرگ اغلب مجهز به فیلتری است که آلودگی ها را از آب خارج می کند. با اینکه ما گفتیم استخر بادی تولید شده از جنس PVC بسیار مقاوم و باکیفیت است اما به هر حال هر یک از این محصولات تا حد مشخصی قادر به تحمل فشار و وزن ناشی از افراد موجود در فضای درونی خود می باشند. پس بهتر است با در نظر گرفتن میزان وزن خود و یا دیگر کسانی که می دانید از استخر بادی شما استفاده خواهند نمود، یک استخر بادی با قابلیت تحمل وزنی مناسب را برگزینید. مورد دیگری که در هنگام خرید استخر بادی باید به آن توجه نمایید، تعداد دریچه هایی است که جریان هوا از طریق آن ها وارد بدنه محصول شده و آن را باد میکند یا به تعبیری استخر شما را برپا می سازد.

اگر قصد استفاده از استخر بادی در فضاهای سرپوشیده را دارید، دیگری نیازی نیست به فکر داشتن و یا نداشتن سایبان بر روی استخر مورد نظر خود باشید! اگر قصد استفاده خانوادگی از استخر را دارید بهتر است، استخر بادی بزرگ را تهیه کنید و از آببازی با اعضای خانواده لذت ببرید. تعداد دریچه ها در مدل های کوچک یک یا دو و در مدل های بزرگ بیش از سه عدد می باشد. ساختار این دیواره ها به گونه ای است که با پمپ باد می توان دیواره ها را به اندازه اصلی خود تبدیل کرد و به این وسیله از داشتن این محصول منحصر به فرد لذت برد.

دیدگاهتان را بنویسید