مواقع دیگر تشخیص آنها دشوارتر است

سال 98 در یک استارتاپ در زمینه خودرو مدیر سئو شدم و به سرعت در این شغل جذاب پیشرفت کردم. این کار به معنای به حداکثر رساندن بازدید برای یک وب­سایت با بهبود رتبه­بندی صفحات آن در موتورهای جستجو است. این استراتژی کاملاً اشتباه است. بیشتر کسبوکارها متناسب با محتوای خود در گوگل رتبهبندی میشوند، به این معنی که آنها بهطور بالقوه در سیستم عاملهای دیگر از دست نمیروند. به این معنی که کاربران، از موتورهای جستجو سوال کنند و موتورهای جستجو بگویند که اطلاعات مد نظر در کجا و چگونه قابل دسترسی هستند.

منبع آزاد بودن بدان معنی است که هرکسی میتواند به کدهای آنچه در نتیجه جستجوی بینگ ایجاد میشوند نگاه کند و حتی درباره آنها نظر دهد. سایر عوامل رتبهبندی عبارتند از اینکه کاربر چه ساعتی از شبانهروز فیلم تماشا میکند، چه مدت با فیلمهای مختلف درگیر میشود و محبوبیت کلی یک ویدیو در یوتیوب به خاطر کدام ویژگیاش است.

پس بنابراین قبل از اینکه کاربر سوالی را بپرسد، گوگل سایتها را بررسی کرده و به کشف کردن آنچه کاربران ممکن است به دنبالش باشند میپردازد. یوتیوب محبوبترین وبسایت برای میزبانی از ویدیوها است. گوگل هنگام تصمیمگیری درمورد رتبهبندی وبسایتها بسیاری از عوامل خارج وبسایت را در نظر میگیرد که لینکها یکی ازاین عوامل است اما عوامل دیگریهم وجود دارد. کدی که برای طبقهبندی اطلاعات وبسایت به بردارها کار میکند. شما باید از این الگوی SEO On-Page بهعنوان یک سند زنده و تنفسی به کار بگیرید که به شما کمک میکند تا استراتژی سئوی خود را برای ماهها (یا سالها) هدایت کنید.

با توجه به تعاریفی که تا کنون ارائه کردیم پاسخ این سوال که چرا باید سایت خود را سئو کنیم تا حد زیادی روشن است. در سایت شرکت نیو سئو نیز به راحتی نتوانستیم نمونه کار هایی را پیدا کنیم. با شرکت سئو همکاری کنیم یا سئوکار فریلنسر؟ در صورت توافق و عقد قرارداد کار تیم سئو اسمارت آغاز می شود و این کار با آنالیز دقیق صفحات سایت شما از نظر کد نویسی ، محتوا ، لینک ها و بسیاری گزینه های دیگر ادامه پیدا می کند و در صورت نیاز کدهای قالب شما را بهینه و سرعت لود سایت شما را بالاتر می برند، سپس به سراغ محتوا رفته و آنها را نیز به نسبت کلمات کلیدی مهم شما بهینه می نمایند، بعد از آن لینک های خارجی ، داخلی ، وبلاگ سازی و شبکه های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر انجام می شود و با در کنار هم قرار گرفتن این موارد است که سایت شما در کلمه مورد نظر به رتبه ای خوب و ایده آل خواهد رسید و این تنها هدف سئو اسمارت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید