هرگز این چیزها را با جوش شیرین تمیز نکنید

اگر پای شما بوی بد میدهد و یا مدت زمان زیادی در کفش بوده است میتوانید با استفاده از جوش شیرین و آب سرد این بو را از بین ببرید. دکتر مت مسینا معتقد است جوش شیرین در ساختار شیمیایی خود موادی دارد که میتوانند اسیدهای درون دهان که موجب پوسیدگی دندانها میشوند را خنثی کند. جوش شیرین دارای pH بالایی است، که می تواند به تاخیر در خستگی کمک کند و به فرد ورزشکار این امکان را می دهد تا مدت طولانی دیگر در اوج بدنی خود ورزش کند. علت این موضوع تا به امروز کاملا مشخص نشده است.

در این حالت، ما به آن آب لیمو را اضافه میکنیم که یکی دیگر از سفید کنندههای طبیعی است. یکی از بهترین درمان ها برای این آسیب پوستی حمام جوش شیرین است. همچنین دارای خواص ضد باکتریایی و آنتی اکسیدانی است که می تواند به مبارزه با باکتری های مضر کمک کند. این قطعا معروف ترین نوع استفاده از جوش شیرین است که در بسیاری از خمیر دندان های تجاری نیز وجود دارد.جوش شیرین یک عامل پاک کننده موثر است، کمک می کند تا پلاک را از دندان ها حذف کند و باعث می شود که رنگ دندان ها روشن تر شوند.

جوش شیرین یا بی کربنات سدیم ماده ای همه فن حریف است که از آن برای تمیز کردن خانه و پخت و پز استفاده می شود. نکته: در یک مطالعه مشخص شد افرادی که جوش شیرین گرفته اند به طور متوسط 4.5 دقیقه بیشتر از افرادی که جوش شیرین مصرف نکرده اند، ورزش می کنند (منبع).

تنها کافیست وان را با آب گرم و جوش شیرین پر کرده و به مدت 20 دقیقه در آن قرار گرفت. کالوس یا پینه ها لکه های پوستی سخت و خشنی هستند که بر اثر اصطکاک طولانی مدت و یا فشار زیادی بر سطح و کمی عمیق تر بر پوست ایجاد می شود. برای این کار علف های هرز را با آب مرطوب کنید و روی این گیاهان جوش شیرین بپاشید.

دیدگاهتان را بنویسید