کاربردهای جالب جوش شیرین در منزل

• در کپسول های آتش نشانی مناسب برای خانه ها و شرکت ها همواره درصد مناسبی از سدیم بی کربنات وجود دارد. جوش شیرین خود “بی کربنات سدیم خالص” است. ۸- برای شستن و تمیز کردن برس و شانههای خود ابتدا آب درون ماهی تابه ریخته بگذارید بجوش آید سپس یک فنجان جوش شیرین به آن اضافه کنید سپس برس و شانه خود را بمدت ۱۰ دقیقه درون ماهی تابه بجوشانید. 23- برای نابود کردن کک های فرش به نسبت مساوی نمک و جو ش شیرین را با هم ترکیب کرده و روی فرش بپاشید و 24 ساعت بگذارید بماند.

همچنین از جوش شیرین می توانید برای تمیز کردن مخلوط کن ها، تابه ها و حذف غذاهای سوخته از تابه نیز استفاده کنید. پس از اتمام کار، پاها را با آب معمولی بشویید و خشک کنید. در این مطلب می خواهیم بیشتر در مورد نحوه ی کابرد این ماده در نظافت منزل صحبت کنیم پس با ما همراه باشید تا با این شوینده ی بی ضرر بیشتر بیشتر آشنا شوید.

اگر از خانه ماندن خسته شدهاید و یا آخر هفته تفریحی برای کودکان خود ایجاد کنید دو لیوان جوش شیرین را به همراه یک لیوان نشاسته ذرت یک چهارم لیوان آب بجوشانید این کار را ادامه بدهید تا محلول غلیظ شود. بگذارید حل شود و سپس پاهای خود را به مدت ۱۰ دقیقه در محلول بخیسانید.

را در محلول جوش شیرین خیس کرده و سپس آن ها را تمیز کنید. البته بهتر است که داخل قابلمه یا سینک را پر از آب کرده سپس جوش شیرین و مایع ظرف شویی را اضافه کنید و بعد از مدتی آن ها را بشورید. یک سنگ پا در کنار خود داشته باشید که میتوانید از آن برای لایه برداری پوست مرده از پاهای خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید