کافیست با گوگل دوست شوید!

اگر این کار را خودتان با یک ابزار تحقیق در مورد کلیدواژه انجام دهید، سئو در اکثر کشورهای دنیا ممکن است بین 100 تا 500 دلار در ماه هزینه داشته باشد. بازاریابی موتور جستجوگر پولی یا تبلیغات کلیکی از طریق موتورهای جستجو مفهومی است که در سالهای اخیر در تعریف سئو جای گرفته است. در صورتی که یک آژانس بازاریابی جهت دریافت خدمات کامل استخدام کنید، ممکن است تا 10،000 دلار در ماه هزینه داشته باشد. ما در پارس سئو با بهینهسازی وبسایت شما این امکان را فراهم میکنیم که رتبه خوبی کسب کنید. بهتر است بدانید موتورهای جستجو گوگل موتورهای هوشمندی هستند و اگر الگوریتم های سایت مطابق با الگوریتم های این موتورها نباشند، سایت مورد نظر شناسایی نمی شود و کاربران بالقوه نمی توانند وارد سایت شوند و این موضوع به طور مستقیم بر سود و درآمد کسب و کارها اثر می گذارد.

یکی از بزرگترین تغییرات در دهه گذشته، نحوه رفتار سایر کاربران در SERP هایی است که کاربر در موتورهای جستجو میبیند. شناخت حوزه کاری اهمیت بسیاری در به نتیجه رسیدن فرایند تحقیق کلمات کلیدی دارد. اهمیت افزایش بازدید سایت، چرا کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند؟ در پاسخ باید بگوییم که اهمیت این موضوع در امکان جذب مخاطبان بیشتر در فضای مجازی است؛ اما چرا باید مخاطب را در فضای مجازی به خود جذب کرد؟ این موضوع تجربه کاربر توی سایت مارو بیان میکنه و ما در UX باید بدونیم دکمه هارو باید کجا قرار بدیم، از چه رنگ هایی استفاده کنیم و چیدمان باید چه شکلی باشه.

این موضوع فرصتهای بیشتری ایجاد میکند تا کسی را که اولین بار شما را به صورت ارگانیک کشف کرده است، به مشتری تبدیل کنید. شما میتوانید با ثبتنام و ایجاد حساب کاربری رایگان در Google AdWords، برای کسب رتبههای برتر در نتایج جستجوی گوگل هزینه لازم را پرداخت کنید. این نکته نشاندهنده این است که قبل از ایجاد هر صفحه جدید سایت یا پست وبلاگ، باید در مورد چگونگی گنجاندن کلمات کلیدی خود در محتوا فکر کرده باشید.

اگر میخواهید رتبۀ خوبی در کلمات کلیدی موردنظرتان کسب کنید بهتر است برنامۀ ویژهای برای تولید محتوا داشته باشید. برای این کار کلمات کلیدی مختلفی را که میخواهید تحت آن رتبهبندی شوید انتخاب میکنید و هر بار که کاربر روی لینک شما کلیک کند، به گوگل هزینه مشخص شده را میپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید