۱۰ روش سریع و موثر براق کردن ظروف استیل

بسیاری از افراد از حساسیت به برخی داروها از جمله پنی سیلین و سایر آنتی بیوتیکها رنج میبرند. اگر فردی مبتلا به آنفولانزا باشد، گلودرد او شدیدتر و همراه با تب، بدن درد و ناراحتی قفسه سینه خواهد بود. اگر فقط سرماخوردگی باشد، بعید است که خارش گلو بعد از درد خفیف پیشرفت کند. ممکن است متوجه شوید که این اتفاق در مورد غذاهایی رخ میدهد که قبلاً هرگز باعث خارش گلو شما نشدهاند، زیرا این امکان وجود دارد که بعد از سالهای نوجوانی خارش گلو رخ دهد. این امر در هوای گرم، بعد از ورزش یا در طول بیماری شایع است.

با این حال، برخی از افراد وضعیتی به نام رفلاکس خاموش دارند و ممکن است فقط متوجه خارش مزمن گلو به عنوان یک علامت شوند. برای شستن ظروف استیل باید همیشه از شوینده های ملایم و یک اسفنج نرم استفاده کنید. افرادی که برای فشار خون بالا از مهارکنندههای ACE استفاده میکنند باید بدانند که مهارکنندههای ACE ممکن است باعث خارش گلو و سرفه خشک شوند. این ممکن است باعث احساس خارش در گلو شود. همچنین ممکن است متوجه شوید که این حالت فقط زمانی اتفاق میافتد که میوه/سبزی خام باشد، اما در زمان پخته شدن این اتفاق نمیافتد. ماسک جوش شیرین و عسل: دستمالی را درآب گرم بخیسانید و آب آن را تا جایی که ممکن است خارج کنید به صورتی که پارچه مرطوب باشد.

بافرها ترکیباتی هستند که از یک اسید ضعیف و نمک آن یا یک باز ضعیف و نمک آن ساخته شده اند. برای استفاده از فواید جوش شیرین برای پوست از این طریق کافی است یک قاشق غذاخوری از جوش شیرین را با دو برابر این مقدار آب پرتقال ترکیب کنید تا ترکیبی خمیری را به دست بیاورید. برای درمان آفت میتوانید محلولی از بیکینگ سودا و آب تهیه کرده، سپس دو مرتبه در روز دهان خود را با این محلول بشویید.

ویروسهایی مانند سرماخوردگی یا ویروس آنفولانزا هر دو میتوانند باعث خارش گلو شوند. بدین خاطر بسیار حائز اهمیت است که در صورت کوچگترین علائم مرتبط با آلرژی دارویی مانند خارش گلو حتما در اسرع وقت با مشاوره پزشکی مشورت کنید. شدت آلرژی از خفیف تا تهدید کننده زندگی متغیر است. علائم آلرژی دارویی میتواند شامل خارش گلو باشد که مدت کوتاهی پس از مصرف داروی جدید شروع میشود.

دیدگاهتان را بنویسید