۱۰ فایده جوش شیرین برای پوست شما – سبک زندگی

جوش شیرین دارای خواص ضد قارچی و ضد میکروبی قوی است و چون خواص قلیایی دارد به تعادل PH واژن کمک کرده و می تواند به سلامت رحم و درمان عفونت رحم و واژن کمک کند. اگر صورتتان پف دارد و میخواهید آن را کاهش دهید، حتما از گلاب استفاده کنید.

جوش شیرین یک پاک کننده چندمنظوره است که هم غیرسمی بوده و هم به محیط زیست آسیبی نمیزند و به همین دلیل اگر قصد دارید کمتر از پاککنندههای شیمیایی در خانه استفاده کنید، جوش شیرین میتواند جایگزین بسیار خوبی باشد. پاک کردن لکه های عرق از روی لباسها کار سختی است و بسیاری مواقع مایع لباسشویی هم قادر به انجام این کار نیست.

5- تمیز کردن اجاق گازهای صفحهای: برای این کار مقداری جوش شیرین و آب اکسیژنه را مخلوط کنید محلول حاصل را روی صفحه گاز بریزید و بعد از 3 دقیقه با یک برس، جرمها را تمیزکنید و در آخر با یک دستمال تمیز، محلول را از روی صفحه پاک کنید. مخلوط را در وان آب گرم بريزيد و سپس روغن بچه را اضافه كنيد .

شادابی و تازه شدن پوست را با گلاب تجربه کنید. کمی از آن را روی نقاط مختلف پوست بگذارید و تست کنید. این ترکیبات برای حفظ pH صحیح جهت عملکرد درست آنزیم ها در بدن بسیاری از موجودات زنده از جمله نشخوارکنندگان ضروری هستند. بسیاری از افراد هستند که طعم دهانشویه هایی که در بازار عرضه می شود آن ها را اذیت می کند یا به آن حساسیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید