۲۰ روش استفاده از جوش شیرین برای زیبایی پوست، مو و دندان

در صورت بروز سوزش زیاد در هنگام مصرف این محلول، می توانید از محلول جوش شیرین (بی کربنات سدیم) و آب برای خنثی کردن اثر محلول دباکترول استفاده کنید. شستشوی واژن با جوش شیرین به درمان خارش و سوزش و همچنین رفع بوی بد واژن کمک می کند. همچنین در کنترل مشکلات قارچی با خواص ضد قارچی مفید است. مگس ها نیز به عنوان پشه های قارچی شناخته میشوند ، مگس هایی شبیه پشه هستند که از خاک مرطوب گیاهان گلدانی تغذیه میکنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محلول جوش شیرین و آب را روی ناحیه مستعد پشه ها بریزید.

نصف یک سطل را با آب گرم پر کنید و سه قاشق غذاخوری جوش شیرین به آن اضافه کنید. یک قاشق غذاخوری جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری صابون مایع غیر شوینده را در یک لیتر آب ترکیب کرده و روی ناحیه آسیب دیده اسپری کنید. یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را با یک لیتر آب مخلوط کرده و روی جوانه ها اسپری کنید تا شکوفه تشویق شود. دهانشویه آماده است. می توانید دهان خود را با آن بشویید. خمیر آماده شده را روی بینی و سایر نواحی که جوش های سر سیاه مشاهده می شوند ماساژ دهید. خمیر آماده شده را به گردن خود بمالید و حدود ۱۵ دقیقه صبر کنید.

البته مقداری رطوبت را بر روی پوست خود نگه دارید. با استفاده از یک حوله رطوبت اضافی سطح پوست را خشک کنید اما توجه داشته باشید که پوستتان کمی مرطوب باشد. طعم جوش شیرین به تنهایی برای سوسکها جذاب نیست؛ پس کمی جوش شیرین را با شکر و آب مخلوط کرده و این خمیر را به حالت تله برای سوسکها بگذارید. به این منظور، کمی از این ترکیب را زیر بغلتان بمالید.

ترکیب عسل خام و جوش شیرین از بدن در برابر ابتلا به سرطانهای خطرناک حفاظت میکند. گلهای تازه بریده زیبا به نظر می رسند ، اما در عرض چند روز پژمرده می شوند و می میرند. راه دوم هم این است که جوش شیرین را روی صفحات گریل و تمام بخشهایی که باید تمیز شوند ریخته و چند دقیقه صبر کنید و سپس آنها را با یک اسکاچ بشوئید. این کار آلودگی و لکه ها را از بین می برد.

دیدگاهتان را بنویسید