0 تا 100 راهنمای خرید گوشی سامسونگ + معرفی بهترین گوشی سامسونگ – بیلبیلک

امروزه همه مردم دنیا از کاربران و مخاطبان تلفنهای هوشمند هستند و از این رو شرکتهای مختلف، با تولید گوشیهای جذاب، مقرونبهصرفه و قدرتمند، به دنبال افزایش سود خود از این بازار پرسود برآمدهاند. گوشی Z Flip 3 سامسونگ که در تاریخ 11 آگوست 2021 (20 مرداد 1400) معرفی گردید، یک تحول زیباست و با اینکه پس از زد فولد و حتی موتورولا ریزر عرضه شد، اما توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد که از صفحههای نمایشی استفاده میکند که تا میشود و خود گوشی هم از سخت افزار و ویژگیهای نرمافزاری جالبی استفاده میکند.

برقراری تماس صوتی و ویدئویی، ارتباط با اینترنت، فضای مجازی، ثبت فیلم و عکس و استفاده از هزاران اپلیکیشن کاربردی، تنها بخشی از قابلیتهایی است که توسط این دستگاه چند اینچی ارائه میشود. امکانات فوقالعاده بیشمار تلفنهای هوشمند موجب شده تا این دستگاهها به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شوند. است. هر آنچه از یک گوشی جذاب انتظار دارید با خرید ZFold 3 در اختیار خواهید داشت. تولد گوشی های پرچم دار سامسونگ با قابلیت های شگفت انگیزی که دارند ، باز هم از این برند یک ابر قدرت ساخته که به راحتی با اپل و سایر برندهای خوش نام موبایل رقابت می کند.

به دنبال خرید یک گوشی خاص، گران قیمت و لاکچری هستید؟ قیمت گوشی موبایل به تبع قیمت دلار تغییر می کند و قیمت گوشی موبایل در روزهای اخیر روزهای پرتنشی را گذرانده که در جدولهای زیر، قیمت گوشی موبایل که شیائومی یکی از پر فروش ترین های بازار هستند را بررسی می کنیم که البته قیمت گوشی موبایل ممکن است در یک مدل با گارانتیهای مختلف نیز تفاوتهایی داشته باشدکه در این گزارش به بررسی قیمت انواع گوشی موبایل در بازار پرداخته ایم. گوشی موبایل «iPhone 12 Pro MAX» پرچمدار جدید شرکت اپل است که با چند ویژگی جدید و دوربین چهارگانه روانه بازار شده است.

سریای و اس مخصوص کاربرانی است که به ظاهر گوشی و کیفیت دوربین اهمیت میدهند. اما آنچه تفاوت سری اس و سری نوت گوشی های سامسونگ را رقم میزند، وجود قلم S Pen در سری Note است. بهترین گوشی های بالا رده سامسونگ در سری S و سری NOTE عرضه می شوند. گوشی های فوق همه د دسته گران قیمت های باکیفیت و با کارایی بالا هستند که نه تنها قابلیت های بسیاری به شما ارائه می کنند، بلکه کیفیت ساخت بالایی نیز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید